Spotkanie pomiędzy Lyon oraz Bordeaux zakończone wynikiem 6-1 na obiekcie Groupama Stadium

W dniu 2022-04-17 15:05 na obiekcie sportowym Groupama Stadium odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 32 pomiędzy Lyon a Bordeaux.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lyon a Bordeaux wynik wynosił 3-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 6-1.

Gole strzelali: M. Dembélé 20' 1-0 M. Gusto K. Toko-Ekambi 26' 2-0 Lucas Paquetá 34' 3-0 R. Faivre 46' 4-0 M. Dembélé K. Toko-Ekambi 68' 5-0 J. Reine-Adélaïde S. Mara 85' 5-1 M. Dembélé 90' 6-1 B. Barcola

Żółte kartki Lyon:

Żółte kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Bordeaux:

Główny arbiter spotkania to Florent Batta, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lyon stanie naprzeciw Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Marseille. Kolejno natomiast Bordeaux z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Nantes oraz Nice.

Liczna grupa fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak często zapewniły swoim miłośnikom emocje sięgające zenitu. Interesujące zmagania pomiędzy graczami okazują się zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że spotkania męczą. Ustawicznie zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, nieczyste sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić widowiska sportowe znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Lyon i Bordeaux oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Groupama Stadium.