Lorient vs LE Havre, wynik spotkania - 3-3

W niedzielnym starciu drużyn Lorient i LE Havre padł wynik 3-3. Mecz, który odbył się w Stade du Moustoir - Yves Allainmat, był emocjonującym widowiskiem, które zakończyło się remisem. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a ostateczny remis 3-3 pozwolił obu zespołom podzielić się punktami.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Lorient i LE Havre

Relacja z meczu

W sobotę na Stade du Moustoir - Yves Allainmat odbył się pasjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Lorient i LE Havre. Mecz zakończył się remisem 3-3, a emocje sięgały zenitu do samego końca. Sędzia główny, Jeremy Stinat, pełnił kontrolę nad meczem, a na boisku działo się naprawdę wiele.

Pierwsze minuty meczu były bardzo wyrównane, ale to LE Havre otworzyło wynik. Emmanuel Sabbi strzelił bramkę w 15. minucie, dając prowadzenie gościom. Jednak Lorient szybko odpowiedziało, gdy Imrân Louza w 33. minucie doprowadził do wyrównania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1, a obie drużyny szły do szatni mając nadzieję na kolejne trafienia w drugiej połowie.

Druga połowa rozpoczęła się od dynamicznej gry obu drużyn, ale to Lorient zdołało zdobyć kolejne bramki. Alassane Ndao Kari trafił do siatki w 51. minucie, a w 85. minucie André Ayew wyrównał wynik na 2-2. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska.

W końcówce meczu, kiedy wydawało się, że Lorient wywalczy zwycięstwo, Mathias Bamba w 90. minucie ponownie dał prowadzenie gospodarzom. Jednak LE Havre nie poddało się i w doliczonym czasie gry André Ayew ponownie trafił do siatki, ustalając wynik meczu na 3-3.

Mecz obfitował również w kartki, zarówno żółte jak i czerwone. Na boisku nie brakowało intensywności, co zaowocowało kilkoma kartkami dla obu drużyn. Panos Katseris, Théo Le Bris, Julien Ponceau i Imrân Louza otrzymali żółte kartki dla gospodarzy, natomiast Étienne Youte Kinkoue, Emmanuel Sabbi, Yassine Kechta i Christopher Operi zostali ukarani kartkami w barwach gości.

Wszystko wskazuje na to, że zarówno kibice Lorient jak i LE Havre mieli okazję zobaczyć niezwykle emocjonujący mecz, który na długo pozostanie w ich pamięci. Następne mecze dla Lorient to starcia z Metz, Reims i Strasbourg, natomiast LE Havre zmierzy się z zespołami Monaco i Strasbourg. Ten mecz na pewno dostarczył wielu niezapomnianych chwil zarówno zawodnikom, jak i kibicom.