Mecz Metz kontra Bordeaux na stadionie Stade Saint-Symphorien dnia 2021-11-21 14:00: 3-3

Metz kontra Bordeaux 3-3.

Po pierwszej połowie meczu między Metz a Bordeaux wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Dnia 2021-11-21 14:00 na stadionie Stade Saint-Symphorien rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 14 pomiędzy Metz a Bordeaux.

Gole strzelali: A. Elis 17' 0-1 R. Oudin R. Oudin 39' 0-2 J. Dilrosun N. de Préville 45' 1-2 O. Nguette 51' 2-2 D. Bronn R. Oudin 65' 2-3 Y. Adli O. Nguette 70' 3-3 F. Centonze

Żółte kartki Metz: Pape Matar Sarr 28' Dylan Bronn 55'

Żółte kartki Bordeaux: Alberth Elis 30' Yacine Adli 68'

Czerwone kartki Metz: Farid Boulaya 68'

Czerwone kartki Bordeaux:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Metz stanie naprzeciw Nice, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Monaco. Kolejno natomiast Bordeaux zmierzy się z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Lyon.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą fascynujące starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Pape Matar Sarr Alberth Elis stale gwarantują wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami ligowymi są nader zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Zdarzają się bezlitosne faule, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Metz i Bordeaux z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stade Saint-Symphorien.