Bordeaux kontra Rennes, wynik spotkania 1-1

Bordeaux kontra Rennes 1-1. W dniu 2021-09-26 11:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 8. Zmierzyły się Bordeaux oraz Rennes.

Pierwsza połowa meczu między Bordeaux oraz Rennes zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: G. Laborde 56' 0-1 H. Traoré Mexer 88' 1-1 Hwang Ui-Jo

Żółte kartki Bordeaux: Fransérgio 90'

Żółte kartki Rennes: Jonas Martin 17' Warmed Omari 36' Baptiste Santamaria 80' Birger Meling 80'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Bordeaux stanie naprzeciw Monaco, następne spotkania z drużynami Nantes oraz Lorient. Kolejno natomiast Rennes zmierzy się z Vitesse. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz Metz.

Coraz częściej wierni fani śledzą potyczki ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak m.in. Fransérgio Jonas Martin raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska nie warte uwagi. Wielokrotnie obserwujemy brutalne sytuacje na faul, przepiękne gole czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych orazoglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Bordeaux oraz Rennes jak ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Matmut-Atlantique.