Mecz Bordeaux kontra Saint Etienne dnia 2022-04-20 17:00: wynik 2-2

Dnia 2022-04-20 17:00 na obiekcie sportowym Stade Matmut-Atlantique rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Bordeaux i Saint Etienne.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bordeaux a Saint Etienne zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: S. Mara 16' 1-0 D. Ignatenko J. Onana 23' 2-0 J. Dilrosun D. Bouanga 33' 2-1 R. Boudebouz A. Nordin 65' 2-2 D. Bouanga

Żółte kartki Bordeaux: Tom Lacoux -5' Junior Onana 19' Danylo Ignatenko 28' Stian Gregersen 52' Anel Ahmedhodžić 87'

Żółte kartki Saint Etienne: Lucas Gourna-Douath 44' Arnaud Nordin 71' Wahbi Khazri 84' Denis Bouanga 84' Mahdi Camara 87' Yvan Neyou 90'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bordeaux zmierzy się już z Nice, następne spotkania z drużynami Angers i Lorient natomiast Saint Etienne z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Reims.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące potyczki ligi Ligue 1. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Tom Lacoux Lucas Gourna-Douath nieraz zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom wiele niezapomnianych emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami są niezwykle bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się ostre sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Ligue 1. Udział takich lubianych zespołów jak Bordeaux i Saint Etienne w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.