Mecz Lorient - Bordeaux, wynik 1-1

Lorient - Bordeaux zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2021-10-24 13:00 na stadionie Stade Yves Allainmat - Le Moustoir rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Lorient oraz Bordeaux.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lorient oraz Bordeaux zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: A. Elis 46' 0-1 J. Onana J. Laporte 76' 1-1 F. Lemoine

Żółte kartki Lorient: Laurent Abergel 45' Quentin Boisgard 67' Julien Laporte 79' Sambou Soumano 90'

Żółte kartki Bordeaux: Javairô Dilrosun 18' Remi Oudin 72'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Bordeaux: Junior Onana 86'

Główny sędzia meczu - Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lorient zmierzy się już z Strasbourg, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz Angers a Bordeaux z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz Metz.

Liczni fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. Laurent Abergel Javairô Dilrosun systematycznie gwarantują wyborowym fanom wiele niesamowitych emocji. Ustawicznie zdarzają się książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule dodające pikanterii całemu widowisku. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nader zaciekłe, nie często bywa, iż są to potyczki drętwe. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ligue 1 oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Lorient oraz Bordeaux w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.