LE Havre - Nice, wynik spotkania: 3-1

Mecz pomiędzy drużynami LE Havre i Nice zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-1. Spotkanie odbyło się w ramach 16. kolejki Ligue 1 na Stade Océane. Po pierwszej połowie LE Havre prowadziło 2-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Piłki Nożnej: LE Havre vs. Nice

W dniu 16 grudnia 2023 roku na Stade Océane odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami LE Havre i Nice. Spotkanie należało do 16. kolejki Ligue 1.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie za sprawą E. Sabbi, który strzelił bramkę już w 5. minucie meczu, z asystą od zawodnika M. Bayo. LE Havre kontynuowało swoją dominację, a Sabbi podwajał prowadzenie w 35. minucie. Asystę przy drugim golu zaliczył M. Bayo, co sprawiło, że wynik do przerwy wynosił 2-0 na korzyść gospodarzy.

Po wznowieniu gry po przerwie, M. Bayo wpisał się na listę strzelców, zdobywając bramkę w 51. minucie. Nice próbowało odrobić straty, jednak skuteczna gra obronna sprawiła, że gospodarze utrzymali prowadzenie. W 90. minucie goście zdołali zdobyć honorową bramkę, którą strzelił T. Louchet.

Spotkanie było pełne emocji, co znalazło odzwierciedlenie w kartkach. Żółte kartki otrzymali gracze obu drużyn, a czerwoną kartkę na 81. minucie meczu zobaczyli Samuel Grandsir z LE Havre oraz Jean-Clair Todibo z Nice.

LE Havre zagra teraz kolejno z Reims, Caen i Lyon, podczas gdy Nice zmierzy się z Lens, Auxerre i Girona.