Spotkanie pomiędzy Auxerre i Lyon zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Stade de l'Abbé Deschamps

Auxerre vs Lyon, wynik końcowy 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Auxerre a Lyon zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-02-17 20:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Abbé Deschamps odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 24 pomiędzy Auxerre a Lyon.

Gole strzelali: M. Dembélé 36' 0-1 C. Tolisso G. Perrin 51' 1-1 Jubal 53' 2-1 Nuno da Costa

Żółte kartki Auxerre: Nuno Da Costa 38' Han-Noah Massengo 54' Birama Touré 68' Gauthier Hein 90'

Żółte kartki Lyon: Bradley Barcola 83' Johann Lepenant 90'

Czerwone kartki Auxerre:

Czerwone kartki Lyon:

Główny arbiter spotkania to Jérôme Brisard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Auxerre zmierzy się już z Lorient, następne spotkania z drużynami Nice i Rennes. Kolejno natomiast Lyon zmierzy się z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Grenoble i Lorient.

Wierni fani piłki nożnej z zapałem śledzą potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Nuno Da Costa Bradley Barcola wielokrotnie serwują fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są zaciekłe, nie często zdarza się, iż są to mecze mało interesujące. Zdarzają się spektakularne bramki i asysty, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto przeglądać spotkania sportowe znanej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Auxerre i Lyon i ich udział w Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stade de l'Abbé Deschamps.