Spotkanie LE Havre - Reims, wynik 1-2

Wczoraj, 25 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 czasu lokalnego, na Stade Océane miało miejsce starcie między drużynami LE Havre i Reims w ramach 23. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść Reims, mimo że wynik na przerwę był remisowy 0-0. Emocje sięgały zenitu, a każda drużyna walczyła o zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu LE Havre vs Reims

LE Havre podejmowało Reims na Stade Océane w ramach 23. kolejki Ligue 1. Mecz obfitował w emocje i zwroty akcji, a ostatecznie to goście zdołali wywieźć trzy punkty po zwycięstwie 2-1.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. W pierwszej połowie żadna z nich nie potrafiła jednak pokonać bramkarzy rywali, dlatego na przerwę zawodnicy schodzili przy bezbramkowym remisie 0-0.

Druga połowa zaczęła się od szybkiego uderzenia gości. W 64. minucie M. Daramy z Reims otworzył wynik spotkania, wpisując się na listę strzelców po skutecznej akcji zespołu.

LE Havre nie zamierzało się jednak poddać i w 74. minucie po akcji A. Touré wyrównało stan meczu na 1-1, rozgrzewając serca swoich kibiców na Stade Océane.

Niestety dla gospodarzy, tuż przed końcem regulaminowego czasu gry, ponownie M. Daramy był nie do zatrzymania. Jego bramka w 90. minucie ustaliła wynik meczu na 2-1 dla Reims, co wywołało euforię wśród fanów gości obecnych na stadionie.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Obie drużyny otrzymały kilka żółtych kartek - Gospodarze: Loic Négo (74'), Mathieu Gorgelin (90'), Arouna Sangante (90'); Goście: Thomas Foket (24', 66'), Thibault De Smet (73'). Ponadto, czerwoną kartkę w 66. minucie otrzymał zawodnik Reims, Thomas Foket, co wpłynęło na przebieg gry.

W rezultacie, Reims wywalczyło cenne trzy punkty na wyjeździe, podczas gdy LE Havre będzie musiało popracować nad skutecznością i dyscypliną taktyczną. Kibice obu drużyn mogli śledzić zacięte starcie z niecierpliwością czekając na kolejne emocje na boisku.

Po tym meczu LE Havre zmierzy się kolejno z zespołami Stade Brestois 29, Toulouse i Clermont Foot, natomiast Reims czekają starcia z Lille, Paris Saint Germain oraz Metz. Więcej niezapomnianych chwil z pewnością czeka fanów piłki nożnej w nadchodzących spotkaniach.