Mecz Monaco vs LE Havre, wynik końcowy 1-1

W dniu 4 lutego 2024 roku na Stade Louis-II odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Monaco i LE Havre, w ramach 20. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pomimo że wynik na przerwę był 0-0. Mecz został rozegrany o godzinie 12:00.

Mecz piłki nożnej: Monaco vs LE Havre

W dniu 4 lutego 2024 roku o godzinie 12:00 na Stade Louis-II odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Monaco i LE Havre. Spotkanie to miało miejsce w ramach 20. kolejki Ligue 1.

Relacja z meczu

Atmosfera na Stade Louis-II była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszej minuty. Zarówno gospodarze, jak i goście z LE Havre zaprezentowali wysoki poziom gry. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, jednak obie drużyny miały kilka okazji do strzelenia gola. Sędzia główny Jérôme Brisard prowadził mecz z determinacją i pewnością siebie.

Po przerwie to drużyna Monaco wyszła na prowadzenie za sprawą Wissama Ben Yeddera, który skutecznie wykorzystał piłkę po asyście M. Akliouche. Jednak radość gospodarzy nie trwała długo, gdyż tylko dwa minuty później Y. Fofana wyrównał wynik meczu.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1. Zarówno gospodarze, jak i goście mogą być zadowoleni z wyniku, chociaż obie drużyny miały szanse na zwycięstwo. Soungoutou Magassa, Wissam Ben Yedder i Aleksandr Golovin z Monaco oraz Josué Casimir i Antoine Joujou z LE Havre zostali ukarani żółtymi kartkami przez sędziego. Czerwone kartki nie zostały w tym meczu przyznane. Następne mecze dla Monaco to spotkania z Rouen, Nice i Toulouse, natomiast LE Havre zmierzy się z drużynami Strasbourg, Rennes i Lille.