Mecz Bordeaux - Strasbourg zakończony wynikiem 4-3

Bordeaux - Strasbourg zakończony wynikiem 4-3. W dniu 2022-01-23 14:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Bordeaux a Strasbourg.

Po pierwszej połowie spotkania między Bordeaux i Strasbourg wynik wynosił 3-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-3.

Gole strzelali: Hwang Ui-Jo 17' 1-0 R. Oudin A. Elis 21' 2-0 R. Oudin Hwang Ui-Jo 39' 3-0 Fransérgio K. Gameiro 43' 3-1 L. Ajorque K. Gameiro 57' 3-2 Hwang Ui-Jo 90' 4-2 A. Elis A. Waris 90' 4-3 A. Caci

Żółte kartki Bordeaux: Tom Lacoux 34' Edson Mexer 77' Yacine Adli 83' Fransérgio 87'

Żółte kartki Strasbourg: Sanjin Prcić 37' Adrien Thomasson 89'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Strasbourg:

Sędzią głównym tego spotkania był Mikael Lesage, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Bordeaux zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Lens oraz Monaco. Kolejno natomiast Strasbourg zmierzy się z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Saint Etienne.

Fani futbolu śledzą ciekawe poczynania, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak Tom Lacoux Sanjin Prcić nierzadko zaserwowały fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często zdarzają się widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite walki między drużynami piłkarskimi zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania nużące. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Bordeaux i Strasbourg jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.