Na obiekcie Stade Geoffroy-Guichard miało miejsce spotkanie między Saint Etienne oraz Bordeaux - 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Saint Etienne i Bordeaux wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-09-18 19:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 6 pomiędzy Saint Etienne a Bordeaux.

Gole strzelali: Hwang Ui-Jo 7' 0-1 Y. Adli W. Khazri 73' 1-1 Hwang Ui-Jo 80' 1-2 R. Oudin

Żółte kartki Saint Etienne: R. Hamouma 16'

Żółte kartki Bordeaux: J. Onana 32' R. Mangas 56' J. Dilrosun 64' B. Costil 74'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Bordeaux:

Główny arbiter meczu to Antony Gautier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Saint Etienne zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Nice oraz Lyon natomiast Bordeaux z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz Monaco.

Coraz częściej wierni fani z zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak R. Hamouma J. Onana bardzo często zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom mnóstwo emocji. Potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się nader zaciekłe, rzadko bywa, iż są to spotkania statyczne. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, widowiskowe asysty oraz bramki zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Saint Etienne i Bordeaux z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stade Geoffroy-Guichard.