Spotkanie Bordeaux vs Nantes, wynik końcowy 1-1

Pierwsza połowa meczu między Bordeaux a Nantes zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-10-17 13:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Bordeaux i Nantes.

Gole strzelali: Hwang Ui-Jo 62' 1-0 J. Dilrosun Chirivella 75' 1-1 S. Corchia

Żółte kartki Bordeaux: Otávio 57' Laurent Koscielny 85'

Żółte kartki Nantes: Fábio 42' Nicolas Pallois 45' Samuel Moutoussamy 68'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Nantes:

Główny sędzia meczu - Willy Delajod, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bordeaux stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Reims i Paris Saint Germain. Kolejno natomiast Nantes zmierzy się z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Strasbourg.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Otávio Fábio raz za razem zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, iż mecze nas męczą. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, wspaniałe asysty oraz bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ligue 1. Udział takich zespołów jak Bordeaux oraz Nantes w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.