Bordeaux - Lens, wynik spotkania - 2-3

Bordeaux - Lens wynik 2-3.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bordeaux a Lens wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2021-09-12 13:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 5. Zmierzyły się Bordeaux oraz Lens.

Gole strzelali: G. Kakuta 39' 0-1 P. Frankowski F. Medina 43' 0-2 J. Clauss R. Mangas 60' 1-2 J. Onana 88' 2-2 F. Sotoca 90' 2-3

Żółte kartki Bordeaux: J. Onana 78' Otavio 90' S. Gregersen 90'

Żółte kartki Lens: J. Gradit 49' F. Sotoca 90'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Luis Godinho. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bordeaux stanie naprzeciw Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Rennes natomiast Lens podejmie Lille. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Marseille.

W dzisiejszych czasach liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak J. Onana J. Gradit nieprzerwanie zapewniają wyborowym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, że spotkania przynudzają. Obserwujemy wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Bordeaux i Lens z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Matmut-Atlantique.