Spotkanie pomiędzy Bordeaux i Lille dnia 2021-12-22 20:00 na obiekcie Stade Matmut-Atlantique: 2-3

Pierwsza część spotkania pomiędzy Bordeaux oraz Lille zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

W dniu 2021-12-22 20:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Bordeaux i Lille.

Gole strzelali: A. Elis 17' 1-0 T. Pembélé B. André 33' 1-1 S. Botman A. Elis 45' 2-1 Y. Adli B. Yılmaz 77' 2-2 J. David 84' 2-3 I. Lihadji

Żółte kartki Bordeaux: Fransérgio 45'

Żółte kartki Lille: Burak Yılmaz 36' Renato Sanches 37' Tiago Djaló 88'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Lille:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Lesage. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Bordeaux stawi czoła Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Marseille i Rennes. Kolejno natomiast Lille zmierzy się z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Marseille.

Wierni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Utalentowane futbolowe drużyny i piłkarze jak Fransérgio Burak Yılmaz wielokrotnie sprawiają kapitalnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne faule, przepiękne asysty i bramki, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Interesujące walki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze statyczne. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Bordeaux oraz Lille z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.