Mecz Estac Troyes kontra Auxerre zakończony wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Estac Troyes a Auxerre wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-11-04 20:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14. Zmierzyły się Estac Troyes i Auxerre.

Gole strzelali: Rony Lopes 28' 1-0 Mama Baldé G. Perrin 86' 1-1 L. Sinayoko

Żółte kartki Estac Troyes: Yoann Salmier 17' Renaud Ripart 72'

Żółte kartki Auxerre:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Auxerre:

Główny arbiter meczu - Pierre Gaillouste, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes zmierzy się już z Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Nantes i Strasbourg natomiast Auxerre zmierzy się z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Nantes.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące starcia ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Yoann Salmier wielokrotnie gwarantują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Trafiamy na ostre sytuacje na faul, widowiskowe asysty i gole zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nader zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to widowiska mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich,oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Estac Troyes oraz Auxerre w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stade de l'Aube.