Na stadionie Stade Matmut-Atlantique dnia 2022-01-07 20:00 miało miejsce spotkanie Bordeaux kontra Marseille - 0-1

Bordeaux kontra Marseille zakończony wynikiem 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bordeaux oraz Marseille zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-01-07 20:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 20 pomiędzy Bordeaux a Marseille.

Gole strzelali: C. Ünder 37' 0-1

Żółte kartki Bordeaux: Issouf Sissokho 13'

Żółte kartki Marseille: Pau López 89'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Bordeaux zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Reims a Marseille z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Lens i Montpellier.

Wierni fani śledzą ciekawe starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Issouf Sissokho Pau López systematycznie gwarantują wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to spotkania nużące. Stale zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, zapadające w pamięć gole i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego więc warto oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Bordeaux oraz Marseille w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.