Na obiekcie Stade de l'Aube dnia 2021-12-12 14:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Estac Troyes oraz Bordeaux zakończone wynikiem 1-2

Estac Troyes - Bordeaux 1-2. Dnia 2021-12-12 14:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 18. Zmierzyły się Estac Troyes oraz Bordeaux.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Estac Troyes a Bordeaux wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: X. Chavalerin 28' 1-0 O. El Hajjam Y. Salmier 30' 1-1 Hwang Ui-Jo 54' 1-2 R. Oudin

Żółte kartki Estac Troyes: Florian Tardieu 35' Oualid El Hajjam 57' Giulian Biancone 90'

Żółte kartki Bordeaux: Fransérgio 66' Tom Lacoux 86' Jimmy Briand 90'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Bordeaux:

Główny sędzia meczu - Romain Lissorgue, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Estac Troyes zmierzy się już z Nancy, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz Montpellier natomiast Bordeaux zmierzy się z Les Jumeaux M'Zouasia. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Marseille.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Florian Tardieu Fransérgio częstokroć zaserwowały wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika, wyjątkowe bramki i asysty, które zapewniają wyjątkowe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zażarte, nie często bywa, iż zmagania nudzą fana. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Estac Troyes oraz Bordeaux jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stade de l'Aube.