Strasbourg - Auxerre, wynik spotkania - 2-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Strasbourg i Auxerre zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-03-19 14:00 na stadionie Stade de la Meinau odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Strasbourg a Auxerre.

Gole strzelali: G. Nyamsi 5' 1-0 J. Aholou H. Diallo 85' 2-0 M. Sanson

Żółte kartki Strasbourg: Lucas Perrin -5' Dimitri Liénard 56'

Żółte kartki Auxerre: Souleymane Isaak Touré 19'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Auxerre:

Główny arbiter spotkania to Eric Wattellier, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Strasbourg stawi czoła Monaco, następne spotkania z drużynami Lens i Ajaccio natomiast Auxerre z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio i Nantes.

Fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Lucas Perrin Souleymane Isaak Touré często sprawiają pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami ligowymi są bardzo nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, iż potyczki męczą. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Strasbourg i Auxerre z ligi Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade de la Meinau.