Mecz między Auxerre oraz Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Stade de l'Abbé Deschamps dnia 2022-10-02 13:00

 

Po pierwszej połowie spotkania między Auxerre i Stade Brestois 29 wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-10-02 13:00 na stadionie Stade de l'Abbé Deschamps odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Auxerre oraz Stade Brestois 29.

Gole strzelali: I. Slimani 64' 0-1 M. Niang 86' 1-1

Żółte kartki Auxerre: Julian Jeanvier 4' Hamza Sakhi 4' Julian Jeanvier 52' M'Baye Niang 59'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Islam Slimani 25' Brendan Chardonnet 57' Romain Del Castillo 82' Marco Bizot 85'

Czerwone kartki Auxerre: Julian Jeanvier 52'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Auxerre zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Nice oraz Reims. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 zmierzy się z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Nantes oraz Clermont Foot.

Bardzo często wielu fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Julian Jeanvier Islam Slimani raz za razem zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między drużynami ligowymi bywają zajadłe, nie często bywa, iż zmagania męczą fana. Obserwujemy bezwzględne faule, zapadające w pamięć asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Auxerre i Stade Brestois 29 w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stade de l'Abbé Deschamps.