Spotkanie pomiędzy Auxerre oraz Monaco na obiekcie Stade de l'Abbé Deschamps dnia 2022-12-28 16:00: wynik 2-3

Auxerre kontra Monaco, wynik 2-3.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Auxerre oraz Monaco wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Dnia 2022-12-28 16:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Abbé Deschamps rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Auxerre oraz Monaco.

Gole strzelali: M. Niang 30' 1-0 W. Ben Yedder 45' 1-1 E. Ben Seghir 58' 1-2 A. Golovin Y. Fofana 68' 2-2 E. Ben Seghir 85' 2-3 I. Jakobs

Żółte kartki Auxerre: Julian Jeanvier 34'

Żółte kartki Monaco:

Czerwone kartki Auxerre:

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia meczu - Marc Bollengier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Auxerre zmierzy się już z Nantes, następne spotkania z drużynami Dunkerque oraz Toulouse natomiast Monaco zmierzy się z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Rodez oraz Lorient.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Ligue 1. Liczące się drużyny futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Julian Jeanvier nierzadko zagwarantowały wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi są niezwykle zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, że zmagania nas nudzą. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Auxerre oraz Monaco i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade de l'Abbé Deschamps.