Spotkanie Auxerre vs Lens zakończone wynikiem 1-3

Auxerre vs Lens 1-3. Dnia 2023-06-03 19:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Abbé Deschamps odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Auxerre a Lens.

Pierwsza połowa meczu między Auxerre i Lens zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: A. Claude-Maurice 19' 0-1 L. Openda A. Claude-Maurice 48' 0-2 A. Thomasson M. Niang 71' 1-2 L. Openda 78' 1-3 F. Sotoca

Żółte kartki Auxerre: Jubal 27'

Żółte kartki Lens: Salis Abdul Samed 6' Massadio Haïdara 69' Jonathan Gradit 83'

Czerwone kartki Auxerre:

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Auxerre zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Lens z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często liczni kibice śledzą bardzo ciekawe starcia ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Jubal Salis Abdul Samed częstokroć zapewniły fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Walki między graczami są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki nużące. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz bramki gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1. Auxerre i Lens oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade de l'Abbé Deschamps.