Spotkanie między Strasbourg i Bordeaux zakończone wynikiem 5-2 dnia 2021-12-01 18:00 na obiekcie Stade de la Meinau

Strasbourg kontra Bordeaux, wynik 5-2.

Po pierwszej połowie meczu między Strasbourg oraz Bordeaux wynik to 3-1. Końcowy wynik meczu to 5-2.

Dnia 2021-12-01 18:00 na stadionie Stade de la Meinau odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Strasbourg i Bordeaux.

Gole strzelali: Hwang Ui-Jo 7' 0-1 Y. Adli A. Thomasson 22' 1-1 F. Guilbert K. Gameiro 43' 2-1 L. Ajorque 45' 3-1 D. Liénard D. Liénard 48' 4-1 K. Gameiro A. Elis 57' 4-2 G. Mensah L. Ajorque 65' 5-2 A. Thomasson

Żółte kartki Strasbourg: Sanjin Prcić 14' Alexander Djiku 36'

Żółte kartki Bordeaux: Enock Kwateng 18' Stian Gregersen 43' Alberth Elis 70'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Bordeaux:

Sędzią głównym tego spotkania był Willy Delajod, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Strasbourg zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Valenciennes i Clermont Foot natomiast Bordeaux z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Les Jumeaux M'Zouasia i Lille.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi interesujące poczynania ligi Ligue 1. Fascynujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Sanjin Prcić Enock Kwateng nieustannie zapewniają własnym stałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często zdarza się, że mecze męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Strasbourg oraz Bordeaux z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade de la Meinau.