Mecz między Bordeaux i Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Stade Matmut-Atlantique

 

Pierwsza połowa spotkania między Bordeaux a Stade Brestois 29 zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2021-11-28 14:00 na obiekcie sportowym Stade Matmut-Atlantique odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 15 pomiędzy Bordeaux a Stade Brestois 29.

Gole strzelali: S. Gregersen 43' 1-0 J. Dilrosun J. Le Douaron 59' 1-1 J. Le Douaron 66' 1-2 F. Honorat

Żółte kartki Bordeaux: Timothée Pembele 75' Edson Mexer 80' M'Baye Niang 86'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Brendan Chardonnet 50'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Bordeaux stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Lyon i Estac Troyes. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 zmierzy się z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Montpellier.

Liczni fani śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Timothée Pembele Brendan Chardonnet niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Ustawicznie zdarzają się idealnie wyliczone gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które dodają smaczku całemu widowisku. Potyczki między piłkarzami z ligi są niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż są to widowiska mało interesujące. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich orazprzeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Bordeaux oraz Stade Brestois 29 jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.