Paris Saint Germain vs Bordeaux, wynik meczu - 3-0

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Paris Saint Germain a Bordeaux wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Dnia 2022-03-13 12:00 na stadionie Parc des Princes rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Paris Saint Germain a Bordeaux.

Gole strzelali: K. Mbappé 24' 1-0 G. Wijnaldum Neymar 52' 2-0 A. Hakimi L. Paredes 61' 3-0

Żółte kartki Paris Saint Germain: Leandro Paredes 39'

Żółte kartki Bordeaux: Josuha Guilavogui 40' Remi Oudin 45'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Bordeaux:

Główny sędzia meczu - Francois Letexier, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Paris Saint Germain zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Lorient oraz Clermont Foot. Kolejno natomiast Bordeaux z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Metz.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki ligi Ligue 1. Złożone z zdolnych graczy drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Leandro Paredes Josuha Guilavogui częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, że zmagania nas nudzą. Natrafiamy na efektowne asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,oglądać spotkania sportowe ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Paris Saint Germain oraz Bordeaux i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Parc des Princes.