LE Havre kontra Metz, wynik końcowy 0-1

LE Havre vs Metz, wynik meczu - 0-1

Wczoraj, 21 kwietnia 2024 roku, na Stade Océane odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami LE Havre i Metz w ramach 30. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Metz 1-0 po golach strzelonych w drugiej połowie, rozstrzygając losy meczu. Pomimo wyrównanej gry, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć gola przed przerwą, co sprawiło, że emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie.

Mecz pomiędzy LE Havre vs Metz 0-1

LE Havre - Metz, wynik meczu: 0-1

Wczoraj, 21 kwietnia 2024 roku, na boisku Stade Océane odbył się zacięty mecz pomiędzy zespołami LE Havre i Metz w ramach 30. kolejki Ligue 1. Po intensywnej rywalizacji to drużyna Metz wyszła zwycięsko, zdobywając bramkę decydującą o wyniku 0-1. Mecz rozpoczął się o godzinie 13:00, a pomimo wyrównanej walki, żadna z drużyn nie potrafiła pokonać bramkarzy w pierwszej połowie, co odzwierciedlał wynik 0-0 na przerwę.

LE Havre vs Nantes, wynik 0-1

Na obiekcie Stade Océane odbył się mecz LE Havre vs Nantes - 0-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami LE Havre i Nantes w ramach 29. kolejki Ligue 1 dostarczył emocji do samego końca. Choć wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0, to ostatecznie to Nantes wyszło zwycięsko z boiska Stade Océane, pokonując gospodarzy 1-0. Spotkanie odbyło się 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 11:00.

LE Havre vs Montpellier 0-2

Dnia 2024-03-31 13:00 na stadionie Stade Océane odbył się mecz LE Havre kontra Montpellier zakończony wynikiem 0-2

W dniu 31 marca 2024 roku na Stade Océane odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami LE Havre i Montpellier, w ramach 27. kolejki Ligue 1. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, to Montpellier wyszedł zwycięsko z boiska, zdobywając 2 bramki i nie pozwalając rywalom na trafienie do siatki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2, pozostawiając kibiców na trybunach z mieszanką emocji po widowisku.

Clermont Foot - LE Havre, wynik końcowy 2-1

Clermont Foot kontra LE Havre, wynik spotkania: 2-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na Stade Gabriel-Montpied odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Clermont Foot i LE Havre. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Clermont Foot 2-1, a obie bramki gospodarzy padły jeszcze przed przerwą. To spotkanie toczyło się w ramach 26. kolejki Ligue 1, której rezultaty wywołują niemałe emocje wśród kibiców i ekspertów.

LE Havre - Toulouse wynik 1-0

Mecz LE Havre kontra Toulouse zakończony wynikiem 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy zespołami LE Havre i Toulouse w ramach 25. kolejki Ligue 1 był pełen emocji. Choć wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0, ostatecznie to LE Havre wygrało spotkanie 1-0. Mecz odbył się 10 marca o godzinie 14:00 na Stade Océane, a kibice obu drużyn mogli śledzić zaciętą rywalizację na boisku.

Stade Brestois 29 kontra LE Havre 1-0

Dnia 2024-03-03 14:00 miało miejsce spotkanie Stade Brestois 29 - LE Havre zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj, 3 marca 2024 roku o godzinie 14:00, na stadionie Stade Francis-Le Blé odbył się bardzo emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stade Brestois 29 i LE Havre. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola strzelonego w meczu padł jeszcze przed przerwą.

LE Havre kontra Reims, wynik końcowy 1-2

Spotkanie LE Havre - Reims, wynik 1-2

Wczoraj, 25 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 czasu lokalnego, na Stade Océane miało miejsce starcie między drużynami LE Havre i Reims w ramach 23. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść Reims, mimo że wynik na przerwę był remisowy 0-0. Emocje sięgały zenitu, a każda drużyna walczyła o zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego.

Lille kontra LE Havre 3-0

Lille vs LE Havre, wynik spotkania 3-0

W minioną sobotę, 17 lutego 2024 roku, na stadionie Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy, drużyna Lille podejmowała LE Havre w ramach 22. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 3-0, po tym jak w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki, zapewniając sobie komfortową przewagę, która utrzymała się do końcowego gwizdka sędziego.

LE Havre vs Rennes, wynik 0-1

Mecz LE Havre kontra Rennes zakończony wynikiem 0-1 na stadionie Stade Océane

Wczoraj, 11 lutego 2024 roku, na Stade Océane odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami LE Havre i Rennes w ramach 21. kolejki Ligue 1. Ostatecznie to goście z Rennes cieszyli się z zwycięstwa 1-0 nad gospodarzami, w meczu, który w przerwie nie przyniósł bramek. Emocje sięgały zenitu, a decydujące trafienie padło w drugiej połowie, pozostawiając kibiców z obu stron w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.

Monaco - LE Havre 1-1

Mecz Monaco vs LE Havre, wynik końcowy 1-1

W dniu 4 lutego 2024 roku na Stade Louis-II odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Monaco i LE Havre, w ramach 20. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pomimo że wynik na przerwę był 0-0. Mecz został rozegrany o godzinie 12:00.

Mecz pomiędzy Lorient vs LE Havre, wynik końcowy 3-3

Lorient vs LE Havre, wynik spotkania - 3-3

W niedzielnym starciu drużyn Lorient i LE Havre padł wynik 3-3. Mecz, który odbył się w Stade du Moustoir - Yves Allainmat, był emocjonującym widowiskiem, które zakończyło się remisem. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a ostateczny remis 3-3 pozwolił obu zespołom podzielić się punktami.