Clermont Foot - LE Havre, wynik końcowy 2-1

Clermont Foot kontra LE Havre, wynik spotkania: 2-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na Stade Gabriel-Montpied odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Clermont Foot i LE Havre. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Clermont Foot 2-1, a obie bramki gospodarzy padły jeszcze przed przerwą. To spotkanie toczyło się w ramach 26. kolejki Ligue 1, której rezultaty wywołują niemałe emocje wśród kibiców i ekspertów.

LE Havre - Toulouse wynik 1-0

Mecz LE Havre kontra Toulouse zakończony wynikiem 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy zespołami LE Havre i Toulouse w ramach 25. kolejki Ligue 1 był pełen emocji. Choć wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0, ostatecznie to LE Havre wygrało spotkanie 1-0. Mecz odbył się 10 marca o godzinie 14:00 na Stade Océane, a kibice obu drużyn mogli śledzić zaciętą rywalizację na boisku.

Stade Brestois 29 kontra LE Havre 1-0

Dnia 2024-03-03 14:00 miało miejsce spotkanie Stade Brestois 29 - LE Havre zakończone wynikiem 1-0

Wczoraj, 3 marca 2024 roku o godzinie 14:00, na stadionie Stade Francis-Le Blé odbył się bardzo emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stade Brestois 29 i LE Havre. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola strzelonego w meczu padł jeszcze przed przerwą.

LE Havre kontra Reims, wynik końcowy 1-2

Spotkanie LE Havre - Reims, wynik 1-2

Wczoraj, 25 lutego 2024 roku o godzinie 14:00 czasu lokalnego, na Stade Océane miało miejsce starcie między drużynami LE Havre i Reims w ramach 23. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść Reims, mimo że wynik na przerwę był remisowy 0-0. Emocje sięgały zenitu, a każda drużyna walczyła o zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego.

Lille kontra LE Havre 3-0

Lille vs LE Havre, wynik spotkania 3-0

W minioną sobotę, 17 lutego 2024 roku, na stadionie Decathlon Arena - Stade Pierre-Mauroy, drużyna Lille podejmowała LE Havre w ramach 22. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 3-0, po tym jak w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki, zapewniając sobie komfortową przewagę, która utrzymała się do końcowego gwizdka sędziego.

LE Havre vs Rennes, wynik 0-1

Mecz LE Havre kontra Rennes zakończony wynikiem 0-1 na stadionie Stade Océane

Wczoraj, 11 lutego 2024 roku, na Stade Océane odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami LE Havre i Rennes w ramach 21. kolejki Ligue 1. Ostatecznie to goście z Rennes cieszyli się z zwycięstwa 1-0 nad gospodarzami, w meczu, który w przerwie nie przyniósł bramek. Emocje sięgały zenitu, a decydujące trafienie padło w drugiej połowie, pozostawiając kibiców z obu stron w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.

Monaco - LE Havre 1-1

Mecz Monaco vs LE Havre, wynik końcowy 1-1

W dniu 4 lutego 2024 roku na Stade Louis-II odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Monaco i LE Havre, w ramach 20. kolejki Ligue 1. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pomimo że wynik na przerwę był 0-0. Mecz został rozegrany o godzinie 12:00.

Mecz pomiędzy Lorient vs LE Havre, wynik końcowy 3-3

Lorient vs LE Havre, wynik spotkania - 3-3

W niedzielnym starciu drużyn Lorient i LE Havre padł wynik 3-3. Mecz, który odbył się w Stade du Moustoir - Yves Allainmat, był emocjonującym widowiskiem, które zakończyło się remisem. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, a ostateczny remis 3-3 pozwolił obu zespołom podzielić się punktami.

Mecz LE Havre vs Lyon, wynik 3-1

Spotkanie pomiędzy LE Havre i Lyon zakończone wynikiem 3-1 dnia 2024-01-14 16:05

W meczu 18. kolejki Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami LE Havre i Lyon, które odbyło się na Stade Océane. Po emocjonujących 90 minutach gry, zwycięstwo odnieśli gospodarze, pokonując rywali z Lyon 3-1. Mecz rozpoczął się o godzinie 16:05, a na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 1-0 na korzyść LE Havre.

LE Havre - Nice, wynik 3-1

LE Havre - Nice, wynik spotkania: 3-1

Mecz pomiędzy drużynami LE Havre i Nice zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 3-1. Spotkanie odbyło się w ramach 16. kolejki Ligue 1 na Stade Océane. Po pierwszej połowie LE Havre prowadziło 2-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Strasbourg kontra LE Havre 2-1

Mecz Strasbourg - LE Havre dnia 2023-12-10 14:00 na stadionie Stade de la Meinau - wynik 2-1

W dniu 10 grudnia 2023 roku na Stade de la Meinau odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Strasbourg i LE Havre. Spotkanie było częścią 15. kolejki Ligue 1. Po zaciętym pojedynku to gospodarze zdołali wygrać 2-1, prowadząc 1-0 na przerwę.

Mecz LE Havre kontra Paris Saint Germain, wynik 0-2

Mecz między LE Havre oraz Paris Saint Germain na stadionie Stade Océane: 0-2

W dniu 3 grudnia 2023 roku na Stade Océane odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami LE Havre i Paris Saint Germain. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem PSG 2:0, a wynik na przerwę to 1:0 dla gości. Mecz był częścią 14. kolejki Ligue 1.