Auxerre kontra Reims, wynik spotkania 0-0

Auxerre kontra Reims wynik spotkania 0-0. Dnia 2023-02-05 14:00 na stadionie Stade de l'Abbé Deschamps odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Auxerre i Reims.

Pierwsza połowa spotkania między Auxerre a Reims zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Auxerre: Gideon Mensah 23' Jubal 38'

Żółte kartki Reims:

Czerwone kartki Auxerre:

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia spotkania - Pierre Gaillouste, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Auxerre zmierzy się już z Rodez, następne spotkania z drużynami Angers i Lyon natomiast Reims podejmie Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Nice.

Bardzo często oddani kibice śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Gideon Mensah wielokrotnie gwarantują wyborowym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż są to potyczki statyczne. Zdarzają się książkowe bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Auxerre i Reims jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stade de l'Abbé Deschamps.