Mecz Auxerre - Lorient, wynik końcowy 1-3

Dnia 2022-09-16 19:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Abbé Deschamps rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 8 pomiędzy Auxerre a Lorient.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Auxerre oraz Lorient wynik to 0-3. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: D. Ouattara 15' 0-1 J. Ponceau T. Moffi 36' 0-2 M. Talbi E. Le Fée 42' 0-3 G. Hein 50' 1-3

Żółte kartki Auxerre: Gideon Mensah 40' Birama Touré 75' Remy Dugimont 83'

Żółte kartki Lorient: Gedeon Kalulu 59'

Czerwone kartki Auxerre:

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Auxerre stawi czoła Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Nice natomiast Lorient z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 oraz Reims.

Liczni fani śledzą poczynania ligi Ligue 1. Fascynujące piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Gideon Mensah Gedeon Kalulu niejednokrotnie zaserwowały swoim stałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Często natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, wspaniałe gole i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między drużynami zdarzają się bardzo zaciekłe, rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska piłkarskie ligi Ligue 1 oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Auxerre oraz Lorient w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stade de l'Abbé Deschamps.