Dnia 2022-08-14 13:00 odbył się mecz Auxerre kontra Angers zakończony wynikiem 2-2

Auxerre kontra Angers, wynik 2-2. W dniu 2022-08-14 13:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Abbé Deschamps odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 2 pomiędzy Auxerre a Angers.

Pierwsza część spotkania między Auxerre a Angers zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: J. Jeanvier 4' 1-0 Jubal C. Hountondji 10' 2-0 L. Diony 22' 2-1 S. Thioub A. Salama 77' 2-2 S. Boufal

Żółte kartki Auxerre: Gaëtan Charbonnier 17' Lassine Sinayoko 31' Paul Joly 37' Lassine Sinayoko 57' Nuno Da Costa 68'

Żółte kartki Angers: Batista Mendy 7' Azzedine Ounahi 61' Halid Šabanović 83'

Czerwone kartki Auxerre: Lassine Sinayoko 57'

Czerwone kartki Angers:

Główny sędzia meczu - Ruddy Buquet, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Auxerre stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Lyon. Kolejno natomiast Angers z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Reims.

Oddani kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Gaëtan Charbonnier Batista Mendy nieustannie gwarantują kapitalnym fanom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, wyjątkowe gole czy asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Wspaniałe zmagania między graczami z ligi bywają niezwykle zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, iż mecze nas nudzą. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich orazprzeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych zespołów jak Auxerre oraz Angers z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stade de l'Abbé Deschamps.