Mecz pomiędzy Lille oraz Bordeaux zakończony wynikiem 0-0 na stadionie Stade Pierre-Mauroy

Lille vs Bordeaux, wynik 0-0. W dniu 2022-04-02 17:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Lille oraz Bordeaux.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lille a Bordeaux zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Lille: Burak Yılmaz 19' Benjamin André 44'

Żółte kartki Bordeaux: Enock Kwateng 21' Enock Kwateng 35' Danylo Ignatenko 84' Gaetan Poussin 86'

Czerwone kartki Lille:

Czerwone kartki Bordeaux: Enock Kwateng 35'

Główny sędzia spotkania to Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lille stanie naprzeciw Angers, następne spotkania z drużynami Lens oraz Reims. Kolejno natomiast Bordeaux z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Lyon oraz Saint Etienne.

Wielu kibiców śledzi interesujące potyczki w lidze Ligue 1. Złożone z zdolnych zawodników piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak między innymi Burak Yılmaz Enock Kwateng wielokrotnie gwarantują wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty i bramki, bezlitosne faule, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się zaciekłe, nie często zdarza się, że są to potyczki drętwe. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania piłkarskie ligi Ligue 1 oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Lille i Bordeaux oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.