Bordeaux kontra Montpellier, wynik spotkania: 0-2

Bordeaux kontra Montpellier zakończony wynikiem 0-2. W dniu 2022-03-20 14:00 na obiekcie sportowym Stade Matmut-Atlantique odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Bordeaux i Montpellier.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Bordeaux a Montpellier zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: E. Wahi 11' 0-1 J. Ferri F. Mollet 16' 0-2 V. Germain

Żółte kartki Bordeaux: Gideon Mensah 23' Anel Ahmedhodžić 34' Fransérgio 37'

Żółte kartki Montpellier:

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Montpellier: Nicolas Cozza 39' Mihailo Ristić 45'

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bordeaux stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Metz i Lyon natomiast Montpellier z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Reims.

Fani futbolu z entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze Ligue 1. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Gideon Mensah nierzadko zagwarantowały wspaniałym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Zdarzają się książkowe asysty czy bramki, nieczyste faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Bordeaux i Montpellier i ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stade Matmut-Atlantique.