Bordeaux vs Estac Troyes, wynik spotkania: 0-2

Dnia 2022-03-06 14:00 na stadionie Stade Matmut-Atlantique rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Bordeaux i Estac Troyes.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bordeaux i Estac Troyes wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

 

Gole strzelali: G. Poussin 28' 0-1 L. Mothiba 87' 0-2

Żółte kartki Bordeaux: Marcelo 8' Stian Gregersen 45' M'Baye Niang 69' Anel Ahmedhodžić 75' Gaetan Poussin 87' Remi Oudin 90'

Żółte kartki Estac Troyes: Giulian Biancone 47'

Czerwone kartki Bordeaux:

Czerwone kartki Estac Troyes: Youssouf Koné 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Ruddy Buquet, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bordeaux stanie naprzeciw Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Montpellier i Lille. Kolejno natomiast Estac Troyes podejmie Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Saint Etienne i Reims.

Fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą potyczki ligi Ligue 1. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak przykładowo Marcelo Giulian Biancone nieprzerwanie zapewniają kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Interesujące potyczki pomiędzy graczami bywają zaciekłe, nie często bywa, że są to mecze mało interesujące. Obserwujemy przepiękne gole czy asysty, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Bordeaux i Estac Troyes z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stade Matmut-Atlantique.