Na stadionie Stade Gabriel Montpied dnia 2022-02-27 14:00 odbył się mecz między Clermont Foot oraz Bordeaux - wynik 1-1

Clermont Foot - Bordeaux, wynik 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Clermont Foot i Bordeaux zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-02-27 14:00 na obiekcie sportowym Stade Gabriel Montpied odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 26 pomiędzy Clermont Foot a Bordeaux.

Gole strzelali: J. Guilavogui 13' 0-1 S. Gregersen E. Rashani 32' 1-1 A. Zedadka

Żółte kartki Clermont Foot: Salis Abdul Samed 48'

Żółte kartki Bordeaux: Anel Ahmedhodžić 44' Marcelo 76'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Czerwone kartki Bordeaux:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Clermont Foot zmierzy się już z Lille, następne spotkania z drużynami Lorient oraz Lens. Kolejno natomiast Bordeaux z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz Montpellier.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które startują w lidze Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi Salis Abdul Samed Anel Ahmedhodžić stale serwują pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki między drużynami zdarzają się nader bezkompromisowe, nie często bywa, że są to potyczki mało interesujące. Bardzo często zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, wyśmienite bramki oraz asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Clermont Foot i Bordeaux w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade Gabriel Montpied.