Spotkanie Lens - Bordeaux zakończone wynikiem 3-2 na obiekcie Stade Bollaert-Delelis

Dnia 2022-02-13 16:05 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 24 pomiędzy Lens a Bordeaux.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lens a Bordeaux wynik to 3-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

 

Gole strzelali: A. Kalimuendo-Muinga 10' 1-0 G. Kakuta G. Kakuta 22' 2-0 S. Fofana 26' 3-0 M. Haïdara A. Elis 33' 3-1 J. Onana Hwang Ui-Jo 53' 3-2 A. Ahmedhodzic

Żółte kartki Lens: Cheick Doucouré 45' Florian Sotoca 61' Przemysław Frankowski 88'

Żółte kartki Bordeaux: Ui-Jo Hwang 54' Josuha Guilavogui 61'

Czerwone kartki Lens:

Czerwone kartki Bordeaux:

Sędzią głównym tego spotkania był Francois Letexier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Lens stanie naprzeciw Lyon, następne spotkania z drużynami Angers i Stade Brestois 29 a Bordeaux z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Estac Troyes.

Wielu fanów piłki nożnej z zapałem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Uzdolnione futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Cheick Doucouré Ui-Jo Hwang systematycznie zapewniają kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż zmagania nas nudzą. Ustawicznie zdarzają się zapadające w pamięć gole i asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Lens i Bordeaux oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.