Reims - Bordeaux, wynik meczu 5-0

Reims - Bordeaux wynik meczu 5-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Reims i Bordeaux wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2022-02-06 14:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 23 pomiędzy Reims a Bordeaux.

Gole strzelali: H. Ekitike 40' 1-0 M. Munetsi 46' 2-0 A. Matusiwa 59' 3-0 N. Mbuku W. Faes 62' 4-0 M. Munetsi 76' 5-0

Żółte kartki Reims:

Żółte kartki Bordeaux: Ui-Jo Hwang 39'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Bordeaux: Danylo Ihnatenko 72'

Główny sędzia meczu to Antony Gautier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reims zmierzy się już z Nantes, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Monaco. Kolejno natomiast Bordeaux podejmie Lens. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Clermont Foot.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Złożone z utalentowanych graczy piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Ui-Jo Hwang często serwują własnym wiernym fanom wiele pozytywnych emocji. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Interesujące zmagania pomiędzy drużynami są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania przynudzają. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Reims i Bordeaux w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.