Mecz Rennes kontra Bordeaux, wynik końcowy 6-0

Rennes kontra Bordeaux 6-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Rennes i Bordeaux wynik to 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 6-0.

W dniu 2022-01-16 12:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 21 pomiędzy Rennes a Bordeaux.

Gole strzelali: M. Terrier 32' 1-0 J. Martin B. Bourigeaud 43' 2-0 G. Laborde 61' 3-0 J. Doku A. Truffert 69' 4-0 L. Majer S. Guirassy 89' 5-0 G. Laborde S. Guirassy 90' 6-0

Żółte kartki Rennes: Birger Meling 59'

Żółte kartki Bordeaux: Issouf Sissokho 38' Tom Lacoux 41' Yacine Adli 50' Issouf Sissokho 50' Remi Oudin 70'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Bordeaux: Issouf Sissokho 50'

Sędzią głównym tego spotkania był Bastien Dechepy, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Rennes stanie naprzeciw Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Paris Saint Germain natomiast Bordeaux z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Lens.

Wierni kibice futbolu śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Birger Meling Issouf Sissokho raz za razem zapewniły kapitalnym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Nieprzerwanie trafiamy na przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są zaciekłe, rzadko okazuje się koniec końców, iż są to mecze usypiające. Gorąco zachęcamy, aby śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Rennes i Bordeaux w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Roazhon Park.